SENTIDO ORKA LOTUS BEACH HOTEL - İÇMELER

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Marmaris koyu sahilinde İçmeler Pamucak çam ormanlarının içinde yer alan SENTIDO Lotus Beach, 650 Metre uzunluğundaki kumsalı ile 5 yıldız “Ultra Herşey Dahil konforu” ve SENTIDO Konsepti” ayrıcalıklarıyla farklı heyecanlar hissetmeniz, değişik lezzetler tatmanız, eğlenceye doymanız ve yepyeni deneyimler yaşamanız için bambaşka bir dünya...

Tüm odalarımız 28 m2 genişliğinde, deniz ve bahçe manzaralı seçenekleri ile odalarda, mini bar,(günlük yenilenir soft içecekler ve bira)LED Tv, uydu, kablosuz internet bağlantısı, yastık menüsü, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, terras ya da balkon, okuma lambası, banyoda yağmurlama sistemli duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi , Özel tasarlanmış banyo bukletleri bulunmaktadır. Zemin parke kaplamadır.

36 m2 genişliğinde Marmaris koyunun eşsiz manzarasına sahip Deniz ve Bahçe Manzaralı seçenekleri ile odalarda, özel ikramlar, mini bar(günlük yenilenir soft içecekler ve bira), LED Tv, uydu, kablosuz internet bağlantısı, yastık menüsü, direkt hatlı telefon,merkezi klima, kasa, terras ya da balkon, okuma lambası, yağmurlama sistemli duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi , Özel tasarlanmış banyo bukletler, bornoz terlik bulunmaktadır. Ücretsiz su ısıtıcısı, çay & kahve seçenekleri mevcuttur.Zemin Parke kaplıdır.

45-55 m2 arasında degişen genişliğe sahip sizin ve ailenizin konforu için tüm detaylar düşünülmüştür,iki odalııDeniz ve doğanın tam ortasında yer alan aile suitlerimiz Deniz ve Bahçe Manzaralı seçenekleri ile odalarda yastık menüsü, mini bar(günlük yenilenir soft içecekler ve bira) banyo ve ara kapı ile ayrılan (bazı odalar) 2 adet yatak odası LED Tv,uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, balkon, okuma lambası, parke zemin, yağmurlama sistemli duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi , Özel tasarlanmış banyo bukletleri bulunmaktadır.

Bilgi ve Rezervasyon

Tel. +90 252 455 48 55 Tel. 444 9 825

Bu hotel Nisan - Ekim tarihleri arasında açıktır.

WEB SİTESİ

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM

YOL TARİFİ

TOP
error: Yazı ve görsellerin telif hakkı tarafımıza aittir.