MarmarisGeziRehberi.com Site Kullanım Koşulları

MarmarisGeziRehberi.com sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarların kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır. Seyahat danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan tavsiye ve yorumlar tavsiyede bulunan ve yorum yapanların kişisel deneyimlerine dayanır. Buradaki görüşler sizlerin seyahat tercihlerinize ve kişiliğinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada bulunan bilgilere dayanılarak seyahat için karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bununla beraber gerek site içindeki, gerekse site için kullanmış olduğumuz kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı MarmarisGeziRehberi.com yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:

Marmaris Gezi Rehberi.com'un içeriği, logosu, sloganı, tasarımları ve site içindeki tüm içeriklerin ve yazıların hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, video, fotoğraf, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Sitemizdeki içerikleri, fotoğrafları, videoları kullanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aksi taktirde T.C. Kanunlarına başvurulacak, tüm haklar için gerekli çalışmalar hukuk yetkililerince yürütülecektir.

TOP
error: Yazı ve görsellerin telif hakkı tarafımıza aittir.