MARMARİS BARLAR SOKAĞI

Marmaris’in eğlence hayatı çok hareketli ve muhteşemdir. Marmaris Barlar Sokağı Marmaris’in en popüler gece hayatı bölgesidir. Şimdiden uyaralım eğlencenin dibine vuracaksınız. Kendinize hitap edecek her türlü müzik çeşidini ve mekanı bulmanız çok mümkündür. Birbirinden farklı bir çok bar, kulüp, disko göreceksiniz. İster canlı müzik, ister karaoke canınız ne istiyorsa burada bulabilirsiniz. Lazer ışık gösterileri, köpük partileri, özel dans gösterileri sizi bekliyor.

Barlara girişte para istenmemektedir. Fakat çoğu bara damsız girilmemektedir. Dar bir sokak olan barlar sokağında ilerlerken eğlenen bir kalabalığın içine gireceksiniz. Saat dörde kadar açık olan mekanlarda gece boyunca eğlence mükemmeldir. Eğlenceye doymadıysanız çevre bölgelerdeki after partilere katılabilirsiniz. Fakat bir uyarı daha yapalım çıkışta gözlerinize dikkat edin hava aydınlanmış olacaktır. :)

Bilmenizde Fayda Var

Bir çok mekana damsız girilmez. Hiç bir mekan giriş ücreti istemiyor. Kimliğiniz mutlaka yanınızda olsun. ''Lütfen gece sonunda alkollü araç kullanmayınız. Çevirme olduğu için değil hayatınız ve başkalarının hayatı için...''

TOP
error: Yazı ve görsellerin telif hakkı tarafımıza aittir.