ATATÜRK HEYKELİ VE KORDON CADDESİ

Marmaris kordonu boydan boya muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kordon boyunca tertemiz bir havada çok güzel yürüyüşler yapabilirsiniz. Yeşil ve mavinin güzel bir manzara oluşturduğu Marmaris kordonunda mis gibi deniz kokusu eşliğinde bisikletinizle gezebilirsiniz. Çok güzel bir bisiklet yolu vardır, araçların park edemeyeceği şekilde korumalıklar koyulmuş ve yol çizgileri yapılmıştır.

Dinlenip güzel tatlar deneyebileceğiniz restoranlar ve kafeler kordon boyunca bulunmaktadır. Sahilde bir çok gezi teknesi göreceksiniz. Akşam yürüyüşlerinizde bu teknelerle istediğiniz bir günde Marmaris ve çevresindeki tüm koyları görmek ve denize girmek için turlara katılabilir teknelerin içini gezebilirsiniz. Sahilde çocuklar için yeşil alanlar, oyun parkları vardır ve güvenliklidir. Kordona ulaşmak ve kordondan bir yere gitmek için dolmuş ve otobüs durakları konulmuştur, toplu taşıma ile gitmek istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz.

Bilmenizde Fayda Var

Atatürk Heykeli'nin önünde araçla duraklamak ve park etmek yasaktır. Kordon boyunca ve 19 Mayıs Meydanı'na giden yolda Muğla Belediyesi tarafından yapılmış ücretli otopark alanları mevcuttur buraları kullanabilirsiniz.

TOP
error: Yazı ve görsellerin telif hakkı tarafımıza aittir.