MARMARİS KAPALI ÇARŞI

Marmaris’teki Kapalı Çarşı’da istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Eğer birine hediye almak istiyorsanız mutlaka bu çarşıyı gezmelisiniz. Kıyafet, ayakkabı, süs eşyaları, nargile ürünleri, çanta, mücevher, halı, binbir çeşit dükkanlar ilginizi çekecektir. Kapalı çarşının bir çok girişi vardır. Hem sahil tarafından hem de gençlik meydanının karşısından girebilirsiniz. Giriş kapılarının olduğu yerde bir çok bankaya ait atmler mevcuttur.

Marmaris Kapalı Çarşı'ya ilk kez gelecek olanlar için şimdiden söyleyelim kaybolmamaya dikkat edin. Çarşının hemen arkasındaki cadde trafiğe kapalı, yürüyüş caddesidir. Burada da alışveriş yapabileceğiniz bir çok markanın mağazası bulunmaktadır. Yorgunluğunuzu atabileceğiniz banklar yol boyunca mevcuttur. Caddeyi bir de şirin heykellerle süslemişler. Bu heykellerle fotoğraf çektirmek eğlenceli olabilir. Caddeyi bitirdiğinizde cami göreceksiniz. Tam oradan barlar sokağına bağlanabilirsiniz.

Bilmenizde Fayda Var

Marmaris merkezde her ihtiyacınıza karşılık bulabileceğiniz merkezi bir konumdadır. Atatürk Heykeli'nin ordan ya da 19 Mayıs Gençlik Meydanı'nın karşısından girmenizi öneririz.

TOP
error: Yazı ve görsellerin telif hakkı tarafımıza aittir.